Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Лазуровий пил (Україна, 2016)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 6, средний балл: 7,00)

Дата: 29.04.2016 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Документальные Метки: , , , , , Версия для печати

Лазуровий пил (Україна, 2016)

Цезій-137 – одна із низки радіоактивних речовин, які були викинуті в навколишнє середовище під час аварії на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС. З латинської мови слово «цезій» перекладається, як «небесно-блакитний». Разом з іншими небезпечними речовинами цей «лазуровий пил» заразив усю Зону відчуження та, згодом, погубив тисячі життів.

Творцям документального проекту «Лазуровий пил» вдалося розшукати двох героїв з унікальною долею, які в момент катастрофи жили в Прип’яті. Їх, як і інших жителів міста, евакуювали з великим запізненням. Однак, незважаючи на все, вони змогли вижити і на своєму прикладі показати, що можна перемогти систему і подолати непрості обставини завдяки завзяттю, надії і вірі.

Фільм являє собою своєрідний путівник Зоною відчуження. Завдяки унікальним кадрам, які автори проекту змогли зняти на місці трагедії, глядачам вдасться повністю зануритися в атмосферу подій і разом з героями відчути ту страшну і дивовижну атмосферу, яка панує в місці, де сталася одна з найбільших техногенних катастроф.

За 30 років аварія на ЧАЕС обросла десятками міфів і здогадок. Правду про катастрофу або приховували, або просто не могли усвідомити. У рамках документального проекту «Лазуровий пил» — тільки реальні факти про найстрашнішу екологічну катастрофу в історії людства.

Прем`єра фільму «Лазуровий пил» відбулася 26 квітня в ефірі ТК «Україна». Подивитися фільм можна на офіційному сайті телеканалу.Популярные темы: Чорнобиль. Все тільки починається? (документальний серіал, Україна, 2016) Я з тобою (Україна, 2016) Леся + Рома (серіал, Україна, 2005-2008)
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Фильм обязательно посмотрят те, для кого слова Припять и Зона означают не просто точки где-то на карте, Родина не отпускает и через тридцать лет.


Форма добавления комментариев