Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) засновує національний конкурс з призовим фондом

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 2, средний балл: 10,00)

Дата: 16.03.2016 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , , Версия для печати

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF)

З 20 по 24 квітня відбудеться п’ятий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF). Цього року організатори вирішили внести ряд змін в форматі фестивалю: одна з найприємніших для українських кінематографістів — “Національний конкурс”. Минулі роки фестиваль презентував українські стрічки у “Національній панорамі”, яка була позбавлена конкурсної складової та виконувала репрезентативну роль. Цьогоріч було прийнято рішення окрім міжнародного конкурсу ввести також національний. Деталі з приводу журі та призового фонду програми будуть оголошені згодом.

“Не зважаючи на “фінансову дистрофію” та відсутність бажання підтримувати форум з боку компетентних сторін, нами було прийнято рішення про створення “Національного конкурсу”. Звичайно, призовий фонд не буде захмарним, але сподіваємось, що він стане підтримкою та мотивацією для наших кінематографістів в умовах обмеженої кількості можливостей для фінансування кіно. Наше бачення призового фонду — підтримка наступних творчих доробків переможців на етапах розробки або пошуків наступного проекту. Звичайно, ми запрошуємо всіх бажаючих долучитися до розвитку українського кіно та приєднатися до нашої ініціативи.” — розповідає директор фестивалю, Кирило Марікуца.

Останній шанс подати фільм для участі в Київському міжнародному фестивалі короткометражних фільмів можна до 10 березня. Правила прийому доступні за посиланням: www.kisff.org/submit/

Для українських режисерів подача фільму на фестиваль залишається безкоштовною. До розгляду приймаються стрічки будь-якого жанру. Головна умова — хронометраж до 30 хвилин.

Нагадуємо, KISFF-2016 пройде в Києві з 20 по 24 квітня 2016 року. Головною локацією фестивалю залишається кінотеатр Кінопанорама, інші локації та активності фестивалю будуть анонсовані вже найближчим часом. Програма фестивалю обіцяє відповідати духу “боротьби за справжнє кіно” та буде спрямована перш за все на тих, хто не боїться нового та не вдовольняється атрофованим пост-постмодернізомом, що ховається за обіцянками приємного проведення часу.

Незламний під фінансовим тягарем, фестиваль залишається лояльним до глядачів. Фестивальні абонементи на весь фестиваль вже доступні за посиланням (goo.gl/W4Z5OC) за мінімальною можливою ціною (100 грн). Наступна черга абонеметів (200 грн) також вже у продажі — для тих, хто готовий підтримати фестиваль більше. Кількість абонементів дуже обмежена. Вхідний квиток на фестиваль залишається на символічному рівні і буде менший за ціну кави, долара чи звичайного кіносеансу. Слідкуйте за інформацією!

Приєднатися до події на facebook: www.facebook.com/events/812509038861094/Популярные темы: Playboy TV вже тут… Найбільший український провайдер змінив російські ТВ-канали на еротику В Киеве неонацисты заблокировали офис телеканала «Интер» Тиждень естонського кіно в кінотеатрі «Кінопанорама». Київ. 24-28 лютого 2016 року
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Гарна новина. Сподіваюсь, організатори таки зможуть провести все «на рівні».


Форма добавления комментариев