Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Playboy TV вже тут… Найбільший український провайдер змінив російські ТВ-канали на еротику

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 4, средний балл: 1,75)

Дата: 15.03.2016 Автор: Рубрики: Все события Метки: , , , Версия для печати

Найбільший український провайдер змінив російські ТВ-канали на еротику

Після вступу в силу рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, що зобов’язує українських провайдерів виключити з пакетів низку телеканалів виробництва Російської Федерації, український провайдер “Воля” переглянув свою сітку мовлення. З ефіру постачальника кабельного телебачення пропали російські канали, зате додалися канали “для дорослих”.

Йдеться, зокрема, про канали «Моя Планета», «Время: далёкое и близкое», «Наука 2.0», «Парк развлечений», «Телекафе», «Совершенно секретно», «Настоящее Страшное Телевидение» (НСТВ), «Шансон ТВ», «Сарафан», «Морской», «Автоплюс» и «Боец», які визнані такими, що не відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України. Виходячи з принципів неухильного дотримання законів, компанія ВОЛЯ вносить відповідні зміни в наповнення пакетів ТВ-програм. Зокрема, зміни торкнуться наповнення «Стартового» й «Оптимального» пакетів, – повідомляє прес-служба провайдера на своєму сайті.

«Імідж нашої компанії будується на трьох основних принципах – якість наданого контенту та послуг, широка наявність у регіонах країни і, безумовно, дотримання всіх законів України. ВОЛЯ працює на ринку вже багато років і за цей час змогла завоювати довіру як абонентів, так і держави, – каже президент компанії ВОЛЯ Сергій Бойко. – І хоча, за даними нашої аналітичної системи, жоден із цих каналів не входив у топ-20 за популярністю серед абонентів, ми вже здійснюємо низку заходів, щоб задовольнити вподобання наших користувачів. У найближчі місяці ми запланували запуск нових розважальних, пізнавальних та інших тематичних каналів, контент яких відповідає вимогам законодавства».

Практично одночасно з відключенням певних російських каналів компанія ВОЛЯ повідомила про те, що з сьогоднішнього дня в її програмі з’явився додатковий цифровий пакет «Нічний», що включає канали для дорослих Erox HD, Playboy TV і Erotica TV.

Характер передач каналів – еротичний (але не містить елементів порнографії), тому канали Playboy TV, Erox HD і Erotica TV будуть доступні в пакеті «Нічний» тільки з 00:00 до 4:00, як того вимагає стаття 13 Закону України «Про захист суспільної моралі».

«Ми вітаємо рішення Національної ради, оскільки одним із важливих принципів демократичного суспільства є свобода інформації, закріплена в ст. 10 Конвенції про захист прав людини. Запуск пакету «Нічний» дозволить нашим абонентам переглядати висококласний легальний контент від провідних світових виробників», – зазначив президент компанії ВОЛЯ Сергій Бойко.

Oleinik.winПопулярные темы: В Киеве неонацисты заблокировали офис телеканала «Интер» Тиждень естонського кіно в кінотеатрі «Кінопанорама». Київ. 24-28 лютого 2016 року «Неизвестные» устроили погром в киевском офисе «17 канала»
 

Комментарии к записи: 5

Ничего удивительного, нравственность на Украине не в почёте.

Змістовність виходить змінилася, на краще, бо зрівняти Шансон ТВ і Erotica TV, моральність останього помітно вище.

Ну, припустимо. Справа смаку. Комусь ближче бандюги, а Вам, як розумію, повії. Але навіщо міняти «Науку 2.0» на «Плейбой ТіВі»? Ващій «ЦеЄвропі» наука більше не потрібна?

Ну там была лишь псевдоистория и всякие антинаучные паранормальные сказки в духе Рен-ТВ, так что всё нормально.

Зря убрали «Моя планета», там хорошие передачи были, а кому этот Playboy TV нужен? Зрителям нужны познавательные каналы про природу, космос.


Форма добавления комментариев