Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


«Народ» вимагає більше заборон та репресій на українському ТБ!

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 16, средний балл: 3,56)

Дата: 04.12.2015 Автор: Рубрики: Все события, Цензура Метки: , , , , , , , Версия для печати

Воля «народу»: більше заборон та репресій на ТБ!

Учора в Києві активісти псевдонацаоналістичної громадської організації «Відсіч» провели акцію з вимогою розширити список кіноакторів та діячів культури, яким заборонено з`являтися в українському телеєфірі і взагалі перебувати на території України (нагадаю, такі списки вже існують). Вимоги про посилення репресії на цей раз адресувалися безпосередньо Службі безпеки України, яка, на думку псевдопатріотів, недбало ставиться до своїх обов’язків і недостатьо піклується про «національну безпеку» у мовній та культурній сферах.

Воля «народу»: більше заборон та репресій на ТБ!

Акція проводилася біля будинку центрального управління СБУ на Володимирській. Кілька десятків «відсічистів», одягнені начебто в «совкову» уніформу, іронічно дякували спецслужбі за підтримку «рашизму», який нібито панує на українському телебаченні. Наприкінці заходу учасники акції відвідали приймальну СБУ та передали звернення на ім`я голови відомства Василя Грицака, цитую: «щодо засилля в українському інформаційному просторі артистів-рашистів та інших ворожих до України осіб».

Воля «народу»: більше заборон та репресій на ТБ!

Здається, ні правозахисників, ні журналістів, ні перехожих проведена акція не зацікавила. СБУшникам, судячи з усього, теж байдуже. Проте, як на мій погляд, є у вимогах громадських активістів дещо цікаве. Наприклад, де на українському телебаченні пильні «націоналісти» побачили ту «російську пропаганду» чи навіть просто присутність якоїсь думки, відмінної від «євроінтеграційної»? Хотілося б в них спитати. Адже Майдан вже два роки як переміг, «Революція гідності» покарала всіх злочинців, армія «країни-агресора», що намагалася вдертися до Євросоюзу, знищена у боях на Сході, Європейська цивілізація врятована, влада в Україні тепер належить народові і народ нарешті живе в «незалежній, демократичній та правовій державі», у «європейській Україні» — тобто, куди не кинь оком, усюди суцільна перемога. То невже ще й досі десь на якомусь телеканалі переховуються недобиті «артисти-рашисти»?..

І ще є одне питання — до всіх нас: доки майдануті активісти різноманітних паразитських організацій, ці холуї та пристосуванці, які чомусь називають себе «патріотами» і навіть «націоналістами», будуть своїм жлобством добивати українською мову, культуру, ідею — доки, з нашої мовчазної згоди, вони будуть ганьбити Україну на весь світ?Популярные темы: 26.11.-02.12. 2015. Кинотеатр «Киев». XV фестиваль «Новое британское кино» На Украине пройдёт «Неделя израильского кино» В Києві стартував Міжнародний студентський кінофестиваль «Пролог-2015»
 

Комментарии к записи: 12

Це ж молодь і діти. Вони хочуть жити в нормальній країні і в політиці нічого не розуміють. З часом самі розберуться хто в чому виненен і що робити.

А ви не припускаєте, що цього «з часом» в нас може й не бути?

Дежавю. Аніжедєті.

Раньше молодёжь боролась за свободу, демократию, справедливость, а теперь борется за диктатуру, репрессии и цензуру. У нас самый уникальный народ в мире.

Совершенно нет ничего уникального. Обычные майданные комсосольцы, достойные правнуки своих прадедов — творцов революций, гражданских войн и голодоморов — бронштейнов, бланков, косиоров и кагановичей.

павлики морозовы епт

Девочки и мальчики хотели обратить на себя внимание, тема в тренде, есть реальный спрос, вдруг позовут в Париж, как блядей из Femen.

По моему сейчас на Украине единственный способ хорошо заработать, это протестовать, не суть в смысле, лишь бы громко.

Правильно, что слово «народ» в заглавии в кавычках. Кучка бездельников, сидящих на шее родителей. У народа другие заботы.

У нас перекособочена ситуація, коли все ТБ — це не бізнес (телеканали в Україні збиткові), а тотальна проросійська пропаганда олігархів. Тож подібні акції єдиний вихід натиснути для виправлення теле-радіо-контенту України.
P.S.: З FM-станції все взагалі сумно там ТРИ проросійських фірмочки володіють 90% радіочастот країни.

Ви, Сергію, самі собі суперечите. Яка може бути «проросійська пропаганда» в наших олігархів, коли вони зайняті лише тим, що гризуться поміж собою, з`ясовуючи, хто з них буде мати більше прав на розпродаж України новим євро-американським власникам? Розпродати цілу країну — це ж вам не завод продати чи ферму! Це небувале збагачення за порівняно незначний час та при порівняно невеликих вкладеннях. В олігархів суто бізнесова мотивація, але вони змущені ховати її, подаючи народові як «національні інтереси», «демократизацію», «європейський вібір», «боротьбу з корупцією», «захист України», «війну з Росією», «АТО» та що завгодно. Взагалі, Росія та її вплив на українську ситуацію — це для наших олігархів загроза №1. Бо Росія виступає проти вступу України до ЄС та НАТО, а розуміння та підтримка цієї позиції українцями може зірвати процес вже розпочатого розпродажу.

В українському інфопросторі зараз нема ніякої «російської пропаганди». І навіть ті ЗМІ, які на вашу думку належать російським власникам, насправді не є російськими — ні в ідеологічному, ні в політичному, ні навіть в національному сенсі. Наприклад, «Вєсті» та подібні до них структури є американськими та евросоюзіськими проектами, які в самій Росії працюють на дестабілізацію та десуверенізацію країни. Вони збиткові, але непогано собі живуть й розвиваються на західні інвестиції та гранти. Ще в домайданні часи ці «російські» ЗМІ через спільних власніків повідкривали свої філії в Україні. Їх завдання — працювати з російськомовною аудиторією в руслі перекодування цього сегменту на підтримку «європейського вектору». Зверніть увагу, вони ніколи не підіймають справді серьозні та проблемні питання, що стосуться доцільності «евроїнтеграції», ніколи не хвилюються з приводу фактичної втрати Україною незалежності, і так само, як наша нацистська пропаганда — називають східноукраїнських повстанців «терористами», а будь-яких опозиціонерів режиму — «найманцями» та «агентами російських спецслужб»…

Тобто виходить, що в першу чергу «Відсіч» бореться з такими ж майданмейкерами та майдаунами, як вона сама. На перший погляд, це непогано, бо послаблює позиції правлячого режиму та олігархічних кланів, зменшує привабливість «європейсьих перспектив». Але тут справа в принципі. Свобода слова гарантується Конституцією України. Право на цю свободу мають всі люди, незалежно від їхніх ідеологічних переконань та політичних поглядів. І навіть майдануті покидьки, що зараз маскуться під «російські» ЗМІ в Україні — повинні мати право на таку свободу.

«Відсіч» существует с 2010 года. Следствием ее появления стал Янукович на посту президента. Называть эту организацию псевдонационалистической, думаю — кощунство. Чтобы полностью понимать, кто они такие, нужно знать ихние связи, источники финансирования.

Сама акция мне понравилась: «вернем все в зад» — яркий образ, пять с плюсом.


Форма добавления комментариев