Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Питер-Москва (Россия, 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 5, средний балл: 4,80)

Дата: 03.12.2015 Автор: Рубрики: Все фильмы, Комедийные, Сериалы Версия для печати

Питер-Москва (Россия, 2015)

Сюжет. Денис, пилот авиалайнера на рейсах Москва — Санкт-Петербург, без памяти влюбляется в Варю. Она кажется ему единственной и неповторимой, но неожиданно в Питере он встречает Эллу, которая ни в чем не уступает его возлюбленной из Москвы. Второй пилот Анна пытается помочь разобраться коллеге в его нелегком положении.

В ролях: Евгений Стычкин, Наталья Романычева, Виктория Романенко, Марина Коняшкина, Анна Банщикова, Фёдор Лавров, Виталий Хаев, Владислав Ветров, Ольга Прокофьева, Дмитрий Астрахан, Александр Семчев, Екатерина Шевченко, Мариэтта Цигаль-Полищук, Александр Числов, Кристина Ларина.

Режиссер Александр Кириенко. Автор сценария Алена Алова. Продюсеры: Рубен Дишдишян, Арам Мовсесян. Оператор Павел Трубников.

Жанры: комедия, минисериал. Продолжительность фильма: 4 серии по 50 минут каждая. Возрастная аудитория: 16+.

Производство: Киностудия «МарсМедиа Энтертейтмент» (Россия, 2015).

Официальный трейлер фильма «Питер-Москва»:Популярные темы: Star Wars: The Force Awakens (Звездные войны: Пробуждение силы, США, 2015) Bridge of Spies (Шпионский мост; США, Германия; 2015) Ангелы революции (Россия, 2014)
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Розповсюдження інформації про фільми, прокат та публічна демонстрація яких заборонені на підставі відповідних положень Закону України «Про кінематографію», повинне супроводжуватися попередженням про те, що ці фільми не будуть демонструватися на екранах України, із зазначенням причин заборони, визначених чинним Законодавством України. Взагалі, розміщення анонсів та прес-релізів російських кіновиробників та прокатників нічим не виправдане і не має сенсу. Нагадую, що у відповідності до Закону України «Про кінематографію» Державне агентство з питань кіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена в Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Згідно положень Закону також заборонений прокат та демонстрація кінострічок, що «вироблені в державі-агресорі, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їх окремих дій, які створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують або визнають правомірною окупацію території України» та (або) вперше були оприлюднені (продемонстровані) після 1 січня 2014 року. Законом також забороняється трансляція (демонстрація шляхом показу каналами мовлення) фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.


Форма добавления комментариев