Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Державні мовники до Дня захисника України транслюватимуть фільми та програми патріотичного спрямування

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 8, средний балл: 5,25)

Дата: 09.10.2015 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , , , , , , , , , Версия для печати

Державні мовники до Дня захисника України транслюватимуть фільми та програми патріотичного спрямування

Державні телерадіоорганізації висвітлюватимуть урочисті події, присвячені Дню захисника України, що відбудуться на загальнодержавному та регіональному рівнях. Це свято відзначатиметься в Україні вперше. Воно встановлено за Указом Президента України 2014 року і відзначається 14 жовтня — у день Покрови Пресвятої Богородиці. Також 14 жовтня відзначається День Українського козацтва та річниця створення УПА.

Відповідно до рекомендацій Держкомтелерадіо з 12 по 18 жовтня державні ТРК наповнюватимуть ефір теле- та радіопередачами, концертами, документальними та художніми фільмами, присвяченими Дню захисника України, консолідації українського суспільства, зміцненню єдності народу навколо ідеї соборності Української держави, утвердженню ідеалів свободи і демократії.

Зокрема, 14 жовтня НТКУ планує трансляцію урочистостей з нагоди Дня захисника України, висвітлюватиме відкриття виставки «Сила Нескорених», церемонію присяги військових ліцеїстів, урочистості з Національного палацу мистецтв «Україна». Також в ефірі «UA. Перший» демонструватимуться художній фільм «Атентат. Осіннє вбивство в Мюнхені», присвячений післявоєнній збройній боротьбі УПА, та документальний фільм «Рейд» про героїзм українських військових під час виконання АТО. Крім того, саме цього дня в ефірі Першого відбудеться телепрем’єра документального фільму «Капелани» (реж. В. Дігтяренко).

В ефірі Українського радіо з нагоди Дня захисника України, окрім репортажів з урочистостей, вийдуть інтерв’ю з видатними українцями, які зробили вагомий внесок у розбудову держави, та молодими громадянами країни; коментарі про дослідження науковців історії України, діяльність дипломатичних представництв України та українських громад в інших державах.

Обласні та регіональні державні телерадіокомпанії транслюватимуть з 12 по 18 жовтня тематичні телепередачі та вітчизняні художні та документальні фільми, присвячені видатним особистостям, які захищали Україну, виборювали її незалежність та суверенітет у різні епохи. Державні мовники широко використовуватимуть матеріали з інтернет-платформи «Розкажи про героя», створеної за ініціативи Держкомтелерадіо. На цьому сервері зібрана аудіовізуальна продукція (фільми, теле-та радіопрограми, ролики тощо) про події на сході України, протистояння українського народу загарбницькій політиці Росії, про подвиги бійців Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів, волонтерів, лікарів та інших учасників визвольної війни українського народу.

Також обласні та регіональні державні ТРК транслюватимуть власні проекти «Луганщина Визволена» (Луганська ОДТРК), «Весна під прицілом» (Херсонська ОДТРК), «Пам’ять священна» (Миколаївська ОДТРК), «Дорога на Схід» (Сумська ОДТРК). Харківська ОДТРК планує 14 жовтня провести телеміст «Харків – м.Щастя (Луганська область)».

Між програмами в ефірі регіональних та обласних ТРК буде розміщено соціальні ролики, заставки, звернення до громадян України учасників Другої світової, воїнів АТО, науковців-істориків та видатних діячів культури і мистецтв.

Прес-служба ДержкомтелерадіоПопулярные темы: Жесткая цензура на украинском ТВ: Критикуешь Порошенко — останешься без лицензии СБУ задержала тележурналистов программы-расследования «Схемы» Петиція представників кінопрокатного бізнесу щодо подовження з 1 січня 2016 року звільнення від оподаткування ПДВ
 

Комментарии к записи: 4

Когда вы прекратите размещать рекламу этих геббельсовских учреждений, задалбывающих народ дуростью на тему «протистояння українського народу загарбницькій політиці Росії», когда прекратите рекламу брехливых ТВ каналов и агитпроповского кино? Посмотрите до чего мы дожилию. Все подобные праздники после пропагандистского разогрева толпы уже несколько лет сопровождаются в Украине погромами и беспорядками, которые устраивают неонацисты. Кому это сейчас нужно? Люди устали от лжи и страха. Остановитесь, задумайтесь о смысле того что делаете.

По-моему, вся эта патриотическая ересь уже не действует так на умы людей, как при СССР. Человечество взрослеет, такой ахинеей его больше не уговоришь бесплатно работать и умирать за бог знает кого.

Головною телевізійною подією Дня захисника України буде показ одразу п`яти частин фантастичної героїчної саги «Зоряні війни» Джорджа Лукаса. Дивіться 14 жовтня з 6 ранку і до 19.30 в ефірі телеканалу «1+1»!

Краще вже «Зоряні війни» про космічні бої, ніж наш розпіарений «Рейд» про те, як десантники ВСУ розгромили російські війська на Донеччині. Жанр в них один, і те і те фантастика, але така туфта як «Рейд» наносить надто велику образу нашому народу, це просто знущання над пам`яттю тисяч загиблих українців. Нам не потрібні казки про цю війну, пережита трагедія потребує серьозного осмислення, шанобливого ставлення.


Форма добавления комментариев