Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Слуга народу (Україна, 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 14, средний балл: 5,14)

Дата: 22.10.2015 Автор: Рубрики: Все события Метки: , , , , Версия для печати

Слуга народу (Україна, 2015)

Телевізійний серіал «Слуга народу» є першим українськомовним серіальним проектом студії «Квартал 95». Комедія-ситком з політичним відтінком має сподобатися тим, хто покладав чималі надії на Майдан, але так і не побачив ніяких позитивних змін у реальному житті…

«Це втілення мрії кожного українця, який хоча б раз задумувався про те, що він сам би зробив, якби став президентом. Зараз, мабуть, прийшов час, для цієї історії. І ми віримо, що так може бути, що прийде людина не з політики, і якимось чином почне керувати країною. Наш фільм заснований на реальних подіях у майбутньому», — розповідає про ситком виконавець головної ролі Володимир Зеленський.

Сюжет. Мрії збуваються. Нарешті президентом України стає проста, чесна та принципова людина — вчитель історії Василь Голобородько. Несподівано для всіх країна отримує гаранта Конституції, який живе в професорській квартирі на Дарниці разом з батьками і старшою сестрою, бере в борг до зарплати та користується громадським транспортом… Начебто все чудово — проста людина розуміє проблеми простого люду — і тепер життя народу має принципово змінитися на краще. Проте, все не так просто. Вчитель, який несподівано став президентом, не врахував одного — система, де всі звикли красти, має міцні традиції «турботи про народ» і не хоче жити по-новому. Отже, нашому герою доведеться щодня виходити на боротьбу з корумпованими чиновниками…

В ролях: Володимир Зеленський (президент), Станіслав Боклан (прем’єр-міністр), Євген Кошовий (міністр зовнішніх справ), Олександр Пікалов (міністр оборони), Юрій Крапов (головний податківець), Олена Кравець (голова Нацбанку), Степан Казанін (спічрайтер), Наталя Сумська (мати головного героя), Віктор Сарайкін (батько), Катерина Кістень (сестра), Анна Кошмал (племінниця).

Режисер Олексій Кірющенко. Сценаристи: Андрій Яковлев, Юрій Костюк, Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко, Михайло Савін, Дмитро Козлов, Олександр Брагін.

Жанри: серіал, фантастичний, комедійний. Хронометраж: 40 серій по 25 хвилин кожна. Вікова аудиторія: 16+.

Виробництво: студія «Квартал 95» (Україна, 2015 рік). Прем`єра серіалу відбудеться 16 листопада 2015 року о о 21:00. на телеканалі «1+1».

Офіційний тізер ситкому «Слуга народу»:Популярные темы: Обращение Инициативы «Чистое небо» ко всем участникам распространения и монетизации видеоконтента Очередной запрет: теперь на ТВ нельзя показывать… рукопожатие Порошенко и Путина В Киеве состоялось открытие отреставрированного кинотеатра «Жовтень»
 

Комментарии к записи: 8

С удовольствием посмотрю этот сериал. Тем более тема мега актуальна на сегодня. Возможно с помощью таких проектов удастся расшевелить власть.

Почему «95 кварталу» позволяют критиковать власть? У меня есть на эту тему мысль: народ злой, голодный, готов смести все на своем пути, порвать в клочья властных негодяев-коррупционеров. И тут, клацая телевизор, он случайно натыкается на подобный сериал — посмеялся и остыл.

Комедию на эту тему посмотреть можно, ведь давно уже ясно, что слуги народа давно превратились в господ над ним же.

Чомусь в Інтернеті після вірусного ролика про даний серіал, українці розділилися: на тих, хто підтримує роботу «95 кварталу» і на тих, хто критикує.
Особисто я чекаю з нетерпінням прем’єри! Адже комедія-сітком передасть переживання, думки, погляди українців стосовно української влади. Варто підкреслити, що влади не лише нинішньої, а за всі роки незалежності.

Правда що Квартал зняли з ефіру?

Правда, але вже кажуть, що зняли помилково.

Подробности. Эфир нового выпуска «Вечернего Квартала», который был запланирован на 21:15 субботы, 7 ноября, был отменен руководством кнкла «1+1» без объяснения причин. Выпуск заменили программой «Ребята с нашего двора». Об этом информирует Facebook-страница студии «Квартал 95».

Как сообщается, за несколько часов до эфира телеканал «1+1» уведомил руководство проекта, что новый выпуск был снят из программной сетки. При этом, как утверждается, студия «Квартал 95» выполнила все обязательства и сделала все возможное, чтобы «Вечерний Квартал» появился в эфире. Все необходимые материалы были заблаговременно переданы на канал.

В опубликованном сообщении сотрудники «Квартала 95» отмечают, что за десять лет существования проекта в эфире украинского телевидения это первый случай отмены показа телевизионной версии концерта.

«За годы существования проекта в стране сменилось четыре президента, прошло два Майдана, началась антитеррористическая операция на востоке страны, и ни разу за это время никакие обстоятельства не повлияли на судьбу телевизионного проекта», — напоминают «квартальщики».

Представители телеканала «1+1» от комментариев поначалу отказались, однако позже объяснили случившееся технической ошибкой.

Очень нелепо критиковать власть, будучи гражданами Украины. Своей страной нужно гордиться, а не насмехаться! Хотя, бывает смешно!


Форма добавления комментариев