Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Петиція представників кінопрокатного бізнесу щодо подовження з 1 січня 2016 року звільнення від оподаткування ПДВ

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 6, средний балл: 6,50)

Дата: 02.10.2015 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , Версия для печати

Петиція представників кінопрокатного бізнесу щодо подовження з 1 січня 2016 року звільнення від оподаткування ПДВ

23 вересня 2015 року Президентові України Петру Порошенку було подано електронну петицію представників кінопрокатного бізнесу з вимогою подовжити з 1 січня 2016 року звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання послуг з демонстрування, розповсюдження іноземних фільмів, дубльованих, озвучених та/або субтитрованих державною мовою на території України. Подаємо текст петиції.

Народ України проти підвищення цін на квитки у кінотеатрах на 20% (з 01.01.2016 до ціни кіноквитка додається ПДВ 20%)

Ми, громадяни України та представники кінопрокатного бізнесу, виступаємо проти запровадження з 01.01.2016 оподаткування податком на додану вартість (ПДВ 20%) квитків на фільми у кінотеатрах.

З метою розвитку державної мовної політики та галузі кінопрокату в Україні, пунктом 13 Підрозділу 2 Розділу ХХ Податкового кодексу України визначався спеціальний режим оподаткування послуг з демонстрування та розповсюдження іноземних фільмів, дубльованих, озвучених та/або субтитрованих державною мовою на території України. До 01.01.2016 такі послуги були звільнені від оподаткування ПДВ.

З 01.01.2016 цей спеціальний режим припинить дію, НЕЗВАЖАЮЧИ НА ЙОГО ОСОБЛИВУ АКТУАЛЬНІСТЬ:

Важливо залишити сприятліві умови для демонстрації іноземних фільмів, що дубльовані / субтитровані українською. Фільми відомих світових кіновиробників складають основну частку в кінопрокатній індустрії. Отже, невідворотним результатом відміни зазначеної пільги стане ВИМУШЕНЕ ЗБІЛЬШЕННЯ ЦІН НА КІНОКВИТКИ – щонайменше на 20%.

Одним з небагатьох масових та недорогих видів відпочинку та культурного дозвілля є похід у кіно. Але квитки в кіно не є предметом першої необхідності, тому в складних економічних умовах глядачі будуть вимушені відмовлятися від послуги, яка здорожчає на 20%. Це позбавить багатьох людей та їх сім’ї можливості провести дозвілля в кінотеатрі.

Ринок кінопрокату України має великий потенціал для розвитку за наявності сприятливих умов. Наприклад, розвинутий польський ринок на сьогодні має у 3 рази (!) більше кінозалів на 100 000 глядачів, порівняно з українським. Галузь кінопрокату потребує державної підтримки для розвитку, оскільки кінотеатри є основними суб’єктами просування кінопродукції до глядачів.

Похід в кіно дозволяє провести час з сім’єю та друзями в атмосфері позитивних емоцій. Кіно, дубльоване / субтитроване українською мовою, несе культурно-освітницькі та інші суспільно-корисні функції державного значення. Діти і дорослі чують літературне звучання української мови від кращих майстрів українського театру і кіно, субтитри дозволяють підвищити грамотність, оскільки опосередковано змушують звертати увагу на тексти. Українське дублювання дитячих мультфільмів визнається дуже вдалим, виразним і кумедним.

За останній час кінопрокатна індустрія зазнала значного удару від збільшення валютного курсу в 3 рази, оскільки і фільми світових виробників, і обслуговування сучасного кінообладнання мають 100% валютну складову в своїй ціні. При цьому кінотеатри не мали можливості адекватно збільшити ціну квитка, враховуючи падіння купівельної спроможності населення. Якщо до цих умов додати підвищення вартості квитків на 20%, то це призведе до гальмування розвитку галузі кінопрокату, втрати робочих місць, погіршення якості послуг за рахунок максимального скорочення витрат, в найгіршому випадку, закриття нерентабельних кінотеатрів.

Таким чином, збереження спеціального режиму оподаткування послуг кінопрокату СПРИЯТИМЕ ВАЖЛИВИМ ФАКТОРАМ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ: підтримці мовної політики, збереженню глядацького попиту та розвитку кінопрокатної індустрії в Україні.

Враховуючи наведене, ПРОСИМО ПОДОВЖИТИ з 01.01.2016 звільненння від оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг з демонстрування, розповсюдження іноземних фільмів, дубльованих, озвучених та/або субтитрованих державною мовою на території України.

Приєднуйтесь до наших вимог!Популярные темы: «Любовь 3D» (Love 3D, 2015). В украинских кинотеатрах покажут французское порно назло России Міністерство інформаційної політики України запустило Мультимедійну платформу іномовлення України Первая неделя украинского кино в Израиле (анонс и программа показов)
 

Комментарии к записи: 5

А если следом за вами платить налоги откажутся аграрии, шахтёры, фармацевты,строители? Что тогда будет? Или вы какие-то особенные? Высшая каста?

Годі засирати сайт петицій різними дурницями. Є значно важливіші для країни теми, які вже просто потонули у тому гармидері.

А сколько процентов чистой прибыли получает кинопрокат? Может стоит билеты и подешевле сделать, а не пытаться клянчить снятия НДС?

Не думаю, что там так много той прибыли. Было бы иначе, не закрывались бы массово кинотеатры, не выдержав конкуренции с интернетом, где можно что угодно посмотреть бесплатно, и с кабельным телевидением.

Представьте, сколько стоит обслуживание кинотеатра и сопоставьте со стоимостью билетов. При удержании доходов населения на том же уровне так поднимать налоги — это просто подавление. Кино хоть как-то дает расслабиться и переключиться, зачем забирать у людей и эту возможность.


Форма добавления комментариев