Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Загублене місто (Україна, 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 15, средний балл: 7,07)

Дата: 13.09.2015 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Фантастические Метки: , , Версия для печати

Загублене місто (Україна, 2015)

1 жовтня цього року в кінотеатральний прокат виходить український трилер «Загублене місто». Стрічка розповідає про паралельні світи та відповідальність людей за власне та чуже життя. Зйомки фантастичного трилеру проходили поблизу Чорнобильської зони у м. Славутич та на закинутих промислових зонах і шахтах Західної України.

Сюжет. Результатом невдалого експерименту стала техногенна катастрофа, наслідки якої лишаються невивченими. У зоні відчуження з’являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають. Головні герої картини – мрійливий мародер, жінка, що втратила сім’ю та засуджений суспільством науковець – волею обставин опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?

Режисер — Віталій Потрух. У головних ролях —  актор театру та кіно і радіоведучий Андрій Джеджула, актриса Ірина Новак і народний артист України Сергій Романюк. а також Дмитро Лінартович, Костянтин Лінартович, Валерій Легін та Євген Капорін.

Андрій Джеджула, який зіграв роль сталкера, що полює у зоні за артефактами, зазначив: «Мені дуже пощастило з роллю, тут я граю бешкетника, а вони подобаються всім. Але мій герой наділений моральними цінностями, для нього важливі поняття любові, відносин, розуміння».

«Приємно, що фільм зняли саме на кіностудії Довженка, де вийшли одні з найкрутіших українських картин. Крім того, для мене дуже важливо, що «Загублене місто» це не шароварне кіно, не один з шаблонних і звичних фільмів, які вкоренилися в українській кінотрадиції. Цей фільм — нові двері для українського кіно і ще один крок у бік розвитку національного кінематографа»

Жанр: фантастийний трилер. Виробництво: кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка за підтримки Державного агентства України з питань кіно (Україна, 2015 рік).

З 1 жовтня фільм «Загублене місто» покажуть у 22 містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Тернополі, Запоріжжі, Каховці, Херсоні, Дніпродзержинську, Нікополі, Лубнах, Макарові, Хмельницькому, Чернігові, Вінниці та Черкасах.

Офіційний трейлер фільму «Загублене місто»Популярные темы: Пісня Пісень (Песнь Песней, Song of Songs, Украина, 2015) Вангелия (Ванга; Украина, Россия; 2013) «Сепаратисты» и другие фильмы Максима Фадеева. Документальный проект «Донбасс на линии огня» (2015)
 

Комментарии к записи: 3

Будет интересно посмотреть на первый украинский фильм подобного жанра. Обязательно пойду на премьеру, надеюсь на положительные эмоции.

А я на положительные эмоции как-то не рассчитываю, все-таки Чернобыльская зона – тема достаточно болезненная и не залеченная временем. Хотелось бы увидеть серьезное и добротно сделанное кино, которое возвращало бы к размышлениям после просмотра.

Фільм про стакера, паралельні світи та Чорнобильську зону. Я у захваті! Уже сиджу та чекаю з нетерпінням. Сподіваюсь фільм буде такий же крутий як і його акторський склад. Дякую за гарні новини.


Форма добавления комментариев