Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Вітання Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України з Днем українського кіно

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 5, средний балл: 7,40)

Дата: 11.09.2015 Автор: Рубрики: Все события Метки: , , , Версия для печати

В’ячеслав Кириленко. Віце-прем’єр-міністр України – Міністр культури України
Шановні друзі!

Вітаю усіх кінематографістів та глядачів з Днем українського кіно!

У всіх періодах становлення сучасної України кіно відігравало й відіграє визначальну роль у формуванні національного інформаційно-культурного простору, демонструючи українському глядачу та світовому співтовариству масштабну й самобутню панораму подій і явищ життя України.

Кіномистецтво – надзвичайно потужний засіб відображення дійсності, формування світогляду й ціннісних критеріїв та утвердження національної ідеї в суспільстві.

Сьогодні Україна може пишатися вітчизняними кіномитцями, які своєю творчістю, громадянською позицією гідно продовжують традиції великих майстрів кінематографу — Олександра Довженка, Івана Кавалерідзе, Сергія Параджанова, Леоніда Осики, Леоніда Бикова, Івана Миколайчука та беруть активну участь у формуванні сучасного європейського суспільства.

Міжнародні нагороди вітчизняних фільмів останніх років свідчать про величезний потенціал наших молодих кіномитців. Переконаний, що спільними зусиллями ми створимо ефективну систему державної підтримки кіновиробництва, примножимо здобутки наших видатних майстрів екрану та підтвердимо славу українського кіно.

Бажаю усім кінематографістам творчої наснаги та здійснення найзаповітніших задумів, а глядачам – більше нових і цікавих українських фільмів.

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр культури України
В’ячеслав КириленкоПопулярные темы: СБУ предотвратила подпольную трансляцию российских телеканалов в Харьковской области «Здравствуй, СССР!» или «Вперёд в прошлое» по-украински. Телеканалы и другие СМИ Украины будут проверяться на чистоту «классового происхождения» 7 сентября открывается Международный медиафорум Kiev Media Week 2015. Медиабизнес в эпоху перемен: вызовы, перспективы, возможности
 

Комментарии к записи: 3

З Днем Українського Кіно!

Дорогі колеги-кінематографісти, всі, хто любить і цінує наше кіно. Із святом вас! Натхнення і доброї снаги побороти всі труднощі, вибороти завтрашній день, коли вітчизняний кінематограф посяде гідне місце в повсякденному духовному житті українців.

Ми є, ми будемо, ми разом йдемо до омріяної мети. Культура, зокрема весь огром аудіовізальних мистецтв, неодмінно переможуть пітьму і неоварварство. І запануємо у своїй сторонці, як це й визначено у національному гімні.

Гарного святкового настрою, натхнення жити, любити, творити!

Правління Національної спілки кінематографістів України

Красивые слова. А кино где?


Форма добавления комментариев