Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


КіноКухня – перший український фестиваль про кіно за кадром

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 4, средний балл: 9,25)

Дата: 02.09.2015 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , Версия для печати

КіноКухня – перший український фестиваль про кіно за кадром

10-11 жовтня 2015 року на Арт-заводі «Платформа» вперше відбудеться фестиваль КіноКухня – унікальний формат фестивалю про кіно, який не має аналогів в Україні. Протягом двох днів на фестивалі зберуться професіонали і любителі кіно, щоб разом відчути справжню атмосферу кіно й безперервних зйомок, завести корисні знайомства і просто добре провести час.

У всіх відвідувачів КіноКухні з’явиться можливість побувати за кадром і відвідати 12 тематичних зон фестивалю: зйомки, кастинги, б’юті зону, майстер-класи, інобарахолку, купити професійну знімальну техніку, побачити шоу каскадерів, виступи музикантів, а також смачно поїсти й подивитися кіно.

Ідеальним майданчиком для проведення фестивалю такого формату є Арт-завод «Платформа», який успішно працює не лише як івент-локація (тут відбулося 24 заходи, загальна кількість гостей – 400 тисяч осіб), але й як знімальний майданчик (знято більше ніж 200 промороликів, відеокліпів і сцен із фільмів та серіалів).

З 28 серпня до 2 жовтня 2015 року в рамках фестивалю КіноКухня відкрита професійна акредитація.

Отримати іменний бейдж та переваги професійної акредитації можуть всі учасники кіно- й телеіндустрії, заповнивши онлайн-форму та здійснивши оплату.

Детальну інформацію кожен учасник отримає на електронну пошту через три дні після реєстрації.

Ініціатором фестивалю КіноКухня є компанія «435ФІЛМС», організаторами – SUN RAY Production Studio, Арт-завод «Платформа» та «435ФІЛМС».

Офіційна сторінка фестивалю КіноКухня: www.facebook.com/kinokitchenПопулярные темы: Круглий стіл «Нове і перспективне законодавство України в галузі телебачення і медіа: актуальні проблеми індустрії та шляхи їх вирішення» Луганська ОДТРК відновила мовлення у прямому ефірі У Києві відбудеться прем’єра україномовної версії фільму «Легенда про княгиню Ольгу»
 

Комментарии к записи: 2

Интересное и полезное событие для аматоров и новичков киноиндустрии. Ведь реально тут можно показать себя и завести полезные знакомства.

Да, именно с таких фестивалей начинается карьера многих будущих режиссеров, сценаристов и актеров. Хорошо, что есть инициаторы проведения таких мероприятий, а в украинского кино — будущее.


Форма добавления комментариев