Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Фестиваль сценарної майстерності «Кіноскрипт» запрошує сценаристів до участі у конкурсі

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 3, средний балл: 8,67)

Дата: 21.09.2015 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , Версия для печати

Фестиваль сценарної майстерності «Кіноскрипт»

Фестиваль сценарної майстерності «Кіноскрипт» запрошує сценаристів до участі у конкурсній програмі заходу. Взяти участь у фестивалі можуть як професійні сценаристи, так і початківці. Учасники мусять мати українське громадянство. Сценарії мають бути українською мовою.

Конкурсна програма фестивалю складається з двох номінацій: короткометражні та повнометражні сценарії ігрового кіно.

З вимогами до формату кіносценарію можна ознайомитись на сайті Сценарної Майстерні.

Один учасник може відправити один кіносценарій у кожній номінації. При подачі роботи на фестиваль участник має дотримуватись Закону України про авторські права на інтелектуальну власність. Вся відповідальність за недотримання авторських прав лежить на учаснику.

Для участі у фестивалі необхідно здійснити наступні кроки:

1.Заповнити на сайті онлайн анкету участника.

2.Відправити власний оригінальний сценарій на електронну скриньку фестивалю ScriptwritersUA@gmail.com.

Останній день відправки сценарію – 1 листопада 2015 року. Прийом робіт після цього терміну здійснюється тільки за погодженням з Оргкомітетом.

Оголошення переможців відбудеться у грудні 2015 року в Будинку кіно (м. Київ).

Фестиваль сценарної майстерності «Кіноскрипт» передбачає також творчу програму. Вона складається із серії майстер-класів з теорії кінодрами, аналізу і обговорення відомих сценаріїв, розробки спільної історії, написання сценаріїв тощо. Програму буде оголошено додатково.

Фестиваль відбувається за підтримки Національної спілки кінематографістів України.Популярные темы: На KMW-2015 проект «КіноКраїна» презентовал допремьерный показ украинских сериалов На Закарпатті відбувся ХVIІ Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин «Мій рідний край» Вітання Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України з Днем українського кіно
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Ціцаво яка нагорода для переможців. Думаю, найкращебуде, якщо сценарій оживе на екранах чи на театральній сцені.


Форма добавления комментариев