Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Круглий стіл «Нове і перспективне законодавство України в галузі телебачення і медіа: актуальні проблеми індустрії та шляхи їх вирішення»

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 5, средний балл: 8,60)

Дата: 28.08.2015 Автор: Рубрики: Все события Метки: , , , , , , , Версия для печати

Круглий стіл «Нове і перспективне законодавство України в галузі телебачення і медіа: актуальні проблеми індустрії та шляхи їх вирішення»

8 вересня в залі Paris готелю Hyatt Regency Kiev (Київ, вул. Алли Тарасової, 5) з 15.00 до 19.00 проходитиме засідання круглого столу «Нове і перспективне законодавство України в галузі телебачення і медіа: актуальні проблеми індустрії та шляхи їх вирішення». Проведення цього заходу — спільна ініціатива форуму KIEV MEDIA WEEK, «Телекомунікаційної палати України» та групи «#КіноКраїна». Захід відбудеться в рамках спеціальної програми «Legislation and trade regulation. Нове і перспективне законодавство України в галузі телебачення і медіа».

У ході круглого столу будуть обговорюватися три теми:

1. Спільне виробництво телевізійного та кінопродукту (девелопмент, продакшн, дистрибуція);

2. Заборони демонстрації певного контенту в Україні. Практика застосування Закону 159-VIII. Практика законодавчих заборон на демонстрацію контенту в інших країнах;

3. Боротьба з неліцензійним контентом в інтернеті. Досвід західних країн.

Модератором круглого столу виступить Євгенія Дербал, юридичний радник групи FILM.UA. До обговорення запрошені юристи телевізійних і медіакомпаній України, представники держорганів, експерти та провідні представники бізнесу України та інших країн: Анатолій Максимчук, StarLightMedia (Україна); Пилип Іллєнко, голова Державного агентства з питань кіно України; Хрвоє Хрібар, генеральний директор Хорватського аудіовізуального центру (Хорватія); Марія Чернер та Ганна Алексєєва, адвокатське бюро MGAP (Росія); Іван Баканов, «Студія Квартал-95» (Україна); Володимир Котенко, Ernst & Young (Україна); Іван Шестаков, MEGOGO (Україна); Григорій Шверк, заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України; Юрій Крайняк, Jurimex (Україна); Ольга Пантелеймонова, Star Media (Україна); Ірина Стройко, 1+1 медіа (Україна); Вікторія Цомая, ВОЛЯ (Україна) та інші.

KIEVMEDIA WEEK запрошує професіоналів медіаринку приєднатися до круглого столу в якості слухачів і поставити свої запитання учасникам дискусії.

Обов’язкова попередня реєстрація та отримання підтвердження акредитації від організаторів Kiev Media Week. Заявки приймаються на електронну пошту info@mrm.ua з позначкою «Круглий стіл «Нове і перспективне законодавство України в галузі телебачення і медіа» (обов’язково треба вказати ПІБ, компанію, посаду та контактні дані).

Додаткову інформацію можна отримати на сайті KIEV MEDIA WEEK.Популярные темы: Луганська ОДТРК відновила мовлення у прямому ефірі У Києві відбудеться прем’єра україномовної версії фільму «Легенда про княгиню Ольгу» Госкомтелерадио Украины осваивает новые виды деятельности. Теперь комитет будет заниматься запретом книг
 

Комментарии к записи: 2

Уже сейчас, с уверенностью можно сказать: по существу они поговорят только на тему совместного производства кинопродукта, все остальное — так, для статистики.

На совместное производство деньги нужны, их вносят пропорционально долям участия в проекте, а денег реально нет. Поэтому я думаю, что в этом году главной темой станет пункт 2.


Форма добавления комментариев