Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


В Берліні відбудуться Дні українського кіно на підтримку Олега Сенцова

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 3, средний балл: 7,00)

Дата: 15.06.2015 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , , Версия для печати

В Берліні відбудуться Дні українського кіно на підтримку Олега Сенцова

З 29 червня по 2 липня 2015 рокув Берліні вперше відбудуться Дні українського кіно. На відкриття Днів українського кіно на підтримку Олега Сенцова 29 червня о 20.00 год. до кінотеатру «Babylon» запрошено провідних політиків Німеччини, представників Міністерств, дипломатів різних країн відомих акторів та режисерів, організаторів фестивалів, членів Європейської кіноакадемії, а також представників української кіноіндустрії.

Фільм-відкриття – один з найбільш успішних українських фільмів, «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, який отримав більш як 40 міжнародних нагород. Серед них – нагороди Каннського фестивалю в 2014 році та премія в номінації «Європейське відкриття» від Європейської кіноакадемії.

У програмі представлені наступні документальні стрічки: «Майдан» Сергія Лозниці, «Все палає» Олександра Течинського та Олексія Солодунова. «Babylon’13: Війна» — збірка нових українських документальних фільмів про сьогоднішню військову ситуацію на Сході України та «Наша Надія» Володимира Тихого про Надію Савченко.

Також будуть показані такі художні фільми: «Параджанов» Олени Фетисової та Сержа Аведікяна, «Хайтарма» Ахтема Сейтаблаєва та «Поводир» Олеся Саніна. Окрім цього, під час Днів українського кіно відбудуться покази короткометражних срічок молодих українських режисерів від Київського міжнародного кінофестивалю короткометражних фільмів.

В програмі буде представлена німецькій публіці й класика українського кінематографу: реставрована версія культового фільму «Тіні забутих предків – Вогняні коні» Сергія Параджанова та «Навесні» Михайла Кауфмана.

Спеціальною подією Днів українського кіно стане показ робочої версії документального фільму «Звільніть Олега Сенцова» російського документаліста Аскольда Курова та показ фільму «Гамер» — дебютної роботи Олега Сенцова. Фільм презентує двоюрідна сестра Сенцова Наталя Каплан, яка проживає в Москві та підтримує постійний контакт з Олегом та його адвокатом.

На заході буде присутній голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко. Гостями Днів українського кіно в Берліні стануть українські режисери та продюсери, які представлять свої фільми, дадуть відповіді на запитання глядачів та розкажуть про сучасну ситуацію в Україні та стан розвитку українського кінематографу, котрий щодня викликає все більший інтерес.

В рамках Днів українського кіно відбудуться і круглі столи з гостями з України та представниками культурних та політичних кіл Німеччини.

Організаторами заходу є Анна Качко, кінопродюсер, яка мешкає в Берліні, та український кінопродюсер Ганна Паленчук.

Дні Українського кіно організовані у співпраці з Посольством України в Німеччині, Державним агентством України з питань кіно, Європейською кіноакадемією, Київським діалогом, а також за підтримки Берлінського міжнародного кінофестивалю, Одеського міжнародного кінофестивалю, фонду «Medienboard Berlin Brandenburg» та компанії кінопрокату «Rapid Eye Movies GmbH». Офіційний перевізник – Міжнародні Авіалінії України. Також захід здобув потужну підтримку Міністерства закордонних справ Німеччини.

P.S. Довідка про Олега Сенцова. Українського кінорежисера Олега Сенцова, який підтримував протести на київському Майдані і висловлювався проти анексії Криму Росією, було арештовано Федеральною службою безпеки Російської Федерації у травні 2014 року та етаповано до в’язниці Лефортово у Москві. Його звинувачують у плануванні терористичних акцій, сам Сенцов та його адвокати заперечують обвинувачення. Режисер стрічки «Гамер» на момент арешту мав розпочати зйомки свого нового повнометражного фільму «Носоріг». Судовий процес Сенцова, призначений спочатку на 11 жовтня 2014 року, декілька разів переносили, наразі засідання призначено на 11 липня. Олегу загрожує вирок на 20 років ув’язнення. Численні організації та відомі представники кіноіндустрії вже більше року борються за його звільнення.Популярные темы: Крымско-татарский телеканал ATR не прошел перерегистрацию в Крыму и теперь будет транслировать свои программы из Киева Расписание прямых трансляций основных праздничных мероприятий ко Дню Крещения Руси и 1000-летию со дня успения святого равноапостольного князя Владимира В Запорожской области пропал сигнал украинского телевидения
 


Форма добавления комментариев