Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


На старті 18-й дубль Кінофестивалю національного виробника «Відкрита ніч» (Київ, Арт-причал, 26 червня)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 4, средний балл: 7,50)

Дата: 24.06.2015 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , , , Версия для печати

18-й дубль Кінофестивалю національного виробника «Відкрита ніч»

Цьогорічний Кінофестиваль «Відкрита ніч» буде проводитися 26-го, 27-го і в ніч на 28-е червня. Традиційно на «Відкритій ночі» покажуть добірку кращих студентських фільмів України та європейських кіношкіл за останні 2 роки.

Окрім традиційного фестивального показу, у програмі – перегляд найкращих студентських фільмів з Європи, майстер-класи від провідних українських і європейських митців та пітчинг ідей The Next Big Thing.

Місце проведення фестивалю в Києві — Арт-причал, вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2. Також фестиваль «Відкрита ніч» проходитиме одночасно на понад 50 майданчиках в містах України, Європи та Канади.

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 18 рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня просто неба, щоб насолодитися новим, українським кіно.

Щоб взяти участь у фестивалі, зовсім необов’язково бути професійним режисером. Головний критерій – любити мистецтво та відчувати жагу до розвитку українського кінематографу. Для цього необхідно дотримуватися власної ідеї, зберігати традиції українського мистецтва та впроваджувати нові концепції розвитку вітчизняної кіноіндустрії. Фестиваль шукає молоді таланти, які згодом стануть обличчями українського і світового кіно.Популярные темы: Из-за дикарей в Киеве демонтируют скульптуру главного героя мультфильма «Ежик в тумане» Новости психиатрии: глава Нацсовета по ТВ требует объяснений по поводу «пророссийского» дизайна телеканала «112 Украина» На фасаде киевского кинотаетра «Жовтень» установлена памятная доска Сергею Бондарчуку
 

Комментарии к записи: 2

Гарний був фестиваль. Багато молодих талановитих обличь знайшлось на цьому фестивалі, але всі работи не мала змоги подивиться із-за поганої погоди. Талантам бажаю після фестивалю набути світового та українського визнання!

Завидую вам, уверена, достойное было мероприятие. Важно, чтобы не смотря на тяжелые для страны времена, культурная часть страны развивалась и развивала других. С погодой не повезло, сезон дождей какой-то.


Форма добавления комментариев