Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Козак та мольфар (Козак Байда, Україна, 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 14, средний балл: 8,71)

Дата: 30.06.2015 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Приключенческие, Фантастические Метки: , , Версия для печати

Козак та мольфар (Козак Байда, Україна, 2015)

«Козак та мольфар» (також відомий як «Козак Байда») — український пригодницький історико-фантастичний фільм режисера та сценариста Віктора Андрієнка. Фільм знято за фольклорними мотивами про народного героя козака Байду. Цей проект продовжує лінію створення нових популярних українських кіногероїв, започатковану у попередньому дитячому пригодницькому фільмі Віктора Андрієнка «Іван Сила».

Сюжет. Між кримським ханом і гетьманом Війська Запорозького підписується таємний договір. Доставити цей документ на Запорізьку Січ доручають козаку-характернику Івану. Бажаючи зірвати договір, Івана переслідує зрадник Січі — козак Злидень. Між ними зав’язується бій. В результаті Іван відбиває у ворогів мольфара — свого друга і наставника. У цей час злий пан Морок дізнається пророцтво, що його чекає смерть від руки Івана. Аби уникнути цього — Морок викрадає його наречену, а також найкращого друга на ім’я Степап. Іван відправляється до замку пана Морока, але в дорозі йому доводиться битися з відьмою і вовкулаками, військом мерців під проводом полковника-запроданця і зустріти нових друзів: сина заможного ляха Яника, шинкаря Якова і коваля Василя. Врешті-решт Іван зустрічається з Мороком, перемагає його і визволяє друзів. Але в цей момент його наздоганяють переслідувачі, і грамота потрапляє в руки козака Злидня…

Режисер та сценарист Віктор Андрієнко («Іван Сила»). Продюсер Володимир Філіппов («ТойХтоПройшовКрізьВогонь»). Оператор Олексій Степанов. Художник Юрій Ларіонов.

Жанри: пригодницький, фентезі. Тривалість: 90 хвилин. Вікова аудиторія: 12+. Виробництво: Україна, 2015 рік.

Концепт-трейлер фільму «Козак та мольфар»:Популярные темы: Зелёная кофта (Украина, 2013) Казки старого мельника (Сказки старого мельника, Украина, 2015) Креденс (Украина, 2013)
 

Комментарии к записи: 6

Мольфар это по украински колдун?

Так. Мольфарами у гуцулів називають людей, наділених надприродними здібностями. Це ворожії, чарівники, чаклуни, маги. Як вважають деякі місцеві сільські жителі, мольфари бувають добрі або злі. Для керування силами природи мольфари використовують чаклунські замовляння, магічні артефакти, різні трави тощо.

Я понял. Когда смотрим? Нмчего нет про дату выхода на экран.

Не знаю. Є чутки, що цього року, але офіційно про це нічого не повідомляється.

О сроках сейчас трудно что-либо сказать определённое. По косвенным признакам видно, что у авторов проекта есть серьёзные трудности с финансированием. Об этом, в частности, может свидетельствовать отсутствие данных об актёрском составе.

Кроме того, на Одесском международном кинофестивале этого года создатели фильма «Казак и мольфар» («Казак Байда») презентовали анимационный проект под названием «Байда», сюжетно очень похожий на ранее озвученный сценарий обсуждаемого нами фильма. Вполне вероятно, что в итоге вместо кинокартины на экраны страны выйдет мультипликационный аналог, потому как производство мультфильмов в ряде случаев обходится дешевле.

Информацию о презентации на ОМКФ-2015 анимационного проекта «Байда» вчера разместили наши коллеги.

Концепт-трейлер «Байды»:

Поскольку во второй раз Ивана Сирко хоронили торжественно, при большом стечении народа, предать его земле обезглавленным было невозможно. Выход нашли самый простой — в гроб положили другой череп, обнаруженный при раскопках того же кургана.


Форма добавления комментариев