Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Це Я (Україна, 2015)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 12, средний балл: 3,75)

Дата: 22.05.2015 Автор: Рубрики: MADE IN UKRAINE, Все фильмы, Драмы, Комедийные Метки: , , Версия для печати

Це Я (Україна, 2015)

«Це Я» — сучасна українська трагікомедія про самоідентифікацію. У ній нема ідеально красивих і ніжних жінок та сильних й ініціативних чоловіків. Український глядач може впізнати у стрічці себе. На перший погляд це може йому не сподобатись. Бо він же теж не ідеальний, не найкращий і не рятує світ. Але справжній з реальними, а отже, важливішими проблемами. І мусить не боятися часом посміятися над собою.

Художній фільм режисера Анни Акулевич «Це Я» — це історія сучасної української сім’ї з несподіваним фіналом. Це історія про нас. Про те, як ми не вміємо чути один одного, але вміємо любити по-справжньому… В маленьке українське містечко з Росії до батьків приїздить Яна. Тут живе її восьмирічна донька, яку з дитинства виховують бабуся, дідусь і сім’я молодшої сестри Яни. Приїзду гості з Росії чекала вся сім’я, але дочекалися проблем і конфліктів.

Жанр: мелодрама. Аудиторія: 16+. Виробництво: компанія Contakt studio (Україна), за фінансування Державного агентства України з питань кіно.

Саундтрек фільму створив відомий український співак Олег Скрипка, а в головних ролях знялися Я. Соболевська, Г. Ткач, В. Зубрейчук, І. Калашнікова та В. Чорношкур.

Картина отримала спеціальний приз на МКФ в Анкарі (Туреччина) і Гран-прі та приз за музичне оформлення в Луканії (Італія).

Вихід фільму на екрани України планувався 27  листопада 2014 року, проте через певні обставини прем`єра відбулася лише  7 травня 2015 року.

Зараз фільм «Це Я» виходить на 37 копіях в 14 містах України. Його прокатом займається компанія UFD (Ukrainian Film Distribution), офіційний дистриб’ютор американського мейджора 20th Century Fox Film Corporation.Популярные темы: Победа на Правобережной Украине и изгнание немецких захватчиков за пределы украинских советских земель (1944). Документальный фильм Александра Довженко Битва за нашу Советскую Украину (1943). Документальный фильм Александра Довженко Его звали Дед (документальный фильм о Сидоре Ковпаке; Украина, 2011)
 

Комментарии к записи: 3

Прочитавши цю анотацію, зрозуміла, що нас чекає цікава харизматична кінопрем’эра. Обов’язково дочекаюсь и подивлюсь. Думаю, що це буде художній погляд на старі проблеми двох країн.

А я сподіваюсь на художній погляд на старі, як світ, проблеми батьків та дітей, проблеми сімейних втрачених цінностей. Сподіваюсь на трагікомедію без політичного присмаку.

Осточортіли вже ці нескінчені спекуляції на комплексах національної меншовартості. Замість того, щоб покаятися у зраді, визнати помилки і стати нарешті нормальними людьми, народ займається оцим мазохізмом.


Форма добавления комментариев