Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Держкіно оголошує Сьомий конкурс кінопроектів та заявляє про зміни формату кіновиробництва

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 5, средний балл: 7,60)

Дата: 30.08.2014 Автор: Рубрики: Все события, Кинопректы Метки: , , , , Версия для печати

Держкіно оголошує Сьомий конкурс кінопроектів та заявляє про зміни формату кіновиробництва

Державне агентство України з питань кіно оголошує Сьомий конкурсний відбір кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів. Перед цим Держкіно скасувало проведення Шостого конкурсу, перший тур якого відбувся у грудні 2013 року. Таке рішення прийнято у зв`язку зі зменшенням планових показників державного фінансування кіновиробництва у 2014 році, неодноразовим перенесенням термінів проведення другого туру Шостого конкурсу та з необхідністю перегляду його тематичної складової.

Крім того, Держкіно має на меті запровадити формат кіновиробництва, оптимальність якого давно доведена кінематографіями розвинених європейських країн, а саме – залучення до кіновиробництва телеканалів та створення телевізійних версій кінофільмів. Тому при подачі на Сьомий конкурс кінопроектів, орієнтованих на широку глядацьку аудиторію, продюсерам необхідно надавати документи, що підтверджують зацікавленість в участі у створені фільму загальнонаціональних телеканалів, а маркетингова стратегія та продюсерське бачення кінопроекту мають містити концепцію створення телевізійної версії фільму.

Кінопроекти-учасники Сьомого конкурсу будуть розглядатися у наступних сесіях: дитячі, дебютні, неігрові та анімаційні фільми, а також ігрові повнометражні національні та ігрові повнометражні ко-продукційні фільми.

Ще одна новація Сьомого конкурсу – усі ігрові повнометражні фільми будуть у відповідних сесіях додатково розділені за критерієм «авторське кіно» та «кіно, орієнтоване на широку глядацьку аудиторію».

Окремо на виконання доручення Кабінету Міністрів України для ігрових та неігрових фільмів створюється тематична сесія «Подвиг героїв, які віддали життя за Україну, та вшанування їх пам’яті». У цих проектах обов`якову участь прийматимуть державні кіностудії.

Учасники Шостого конкурсу також можуть надати свої кінопроекти на Сьомий конкурс, попередньо їх актуалізувавши.

Держкіно також оголошує про проведення оновлення складу Експертної комісії з питань кінематографії, яка оцінює конкурсні кінопроекти. До складу Комісії мають право входити кінофахівці – представники творчих професій, кінознавці, продюсери, дистриб`ютори, демонстратори фільмів.

Заявки на Сьомий конкурсний відбір прийматимуться з 30 вересня по 31 жовтня 2014 року (перший тур). Рішення Експертної комісії за результатами розгляду кінопроектів у першому турі буде оголошено 30 листопада 2014 року.

Державне агентство України з питань кіноПопулярные темы: Минфин не дает денег для украинского кинопроизводства Кабмин Украины принял решение о создании Общественного телевидения Госкино Украины запретило показ 9 российских фильмов и телесериалов
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Прийом кінопроектів до 7-го конкурсного відбору для формування Програми виробництва та розповсюдження фільмів на 2015-2016 рік — закінчено. На конкурсний відбір Державного агентства України з питань кіно було подано 154 кінопроекти. Це рекордна кількість, що перевищує подані проекти минулих років на 10-15%. Цього року проекти подавалися до змінених і розширених категорій: ігрові авторські фільми (національне виробництво), ігрові комерційні фільми (національне виробництво), ігрові авторські фільми (спільне виробництво), ігрові комерційні фільми (спільне виробництво), ігрові (герої, що віддали життя за Незалежність України), дитячі, анімація, неігрові, неігрові (подвиг героїв, що віддали життя за Незалежність України), дебюти. Кінопроекти оцінюються Експертною комісією, яка налічує 40 осіб. Серед членів комісії є режисери, актори, сценаристи, композитори, продюсери, кінокритики, письменники, директори кіностудій, кінофестивалів та кінотеатрів. Кожний з відібраних кінопроектів буде мати можливість презентуватися на пітчину, що орієнтовно пройде посеред грудня.


Форма добавления комментариев