Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Проект «Герои сегодня». Серия видеоинтервью с ополченцами Новроссии

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 26, средний балл: 9,65)

Дата: 25.08.2014 Автор: Рубрики: Все фильмы, Документальные Метки: , , , , , , , , , Версия для печати

Проект «Герои сегодня». Серия видеоинтервью с ополченцами Новроссии

Герой серии – один из ополченцев Новороссии по имени Андрей. Коренной житель города Дружковка, на данный момент воюет на территории Донецка – о себе, о людях и о том, зачем взяли в руки оружие.

История жителя города Краматорск (Донецкая область), вступившего с первых дней в ополчение. Уже успевшего принять участие и в митингах, в референдуме и в боевых столкновениях.

Роман до переворота на Украине был простым фермером. Занимался хозяйством и вел бизнес в Андреевке, что неподалеку от Славянска. Участвовать в “майданах” не было и в мыслях – слишком много забот по хозяйству. Но этой весной оставил свою семью и уехал в город Славянск, чтобы вступить в ополчение. Стал командиром отделения ополчения.

Все видеоинтервью серии «Герои сегодня»

http://www.youtube.com/channel/UC69dgtN4UgKYkfDrAqayQUQ

Веб-сайты проекта «Герои сегодня»:

http://heroestoday.ru
http://героисегодня.рф

Аккаунты в соцсетях:

http://www.facebook.com/heroesru
https://vk.com/heroestodayПопулярные темы: Жертвоприношение Украины. Документальный фильм Тарас Шевченко (1951) Как казаки… (мюзикл, Украина, 2009)
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Розповсюдження інформації про фільми, прокат та публічна демонстрація яких заборонені на підставі відповідних положень Закону України «Про кінематографію», повинне супроводжуватися попередженням про те, що ці фільми не будуть демонструватися на екранах України, із зазначенням причин заборони, визначених чинним Законодавством України. Взагалі, розміщення анонсів та прес-релізів російських кіновиробників та прокатників нічим не виправдане і не має сенсу. Нагадую, що у відповідності до Закону України «Про кінематографію» Державне агентство з питань кіно відмовляє у видачі або припиняє дію вже виданого державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів зокрема, якщо одним з учасників фільму є фізична особа, включена в Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. Згідно положень Закону також заборонений прокат та демонстрація кінострічок, що «вироблені в державі-агресорі, які містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їх окремих дій, які створюють позитивний образ працівників держави-агресора, працівників радянських органів державної безпеки, виправдовують або визнають правомірною окупацію території України» та (або) вперше були оприлюднені (продемонстровані) після 1 січня 2014 року. Законом також забороняється трансляція (демонстрація шляхом показу каналами мовлення) фільмів, вироблених фізичними та юридичними особами держави-агресора.


Форма добавления комментариев