Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Держкомітет телебачення України попрохав утриматись від показу пригодницьких фільмів про російський спецназ

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 34, средний балл: 8,44)

Дата: 15.03.2014 Автор: Рубрики: Все события, Популярное, Цензура Метки: , , , Версия для печати

 

Закордонний постер фільму "Поодиноке плавання" (Мосфільм, 1985)

Закордонний постер фільму «Поодиноке плавання» (Мосфільм, 1985)

 

Україна захворіла євромайданізмом. На всю голову. Це було відомо вже досить давно, але навіть зараз кожне офіційне підтвердження цього страшного діагнозу справляє просто шокуюче враження.

Ось вам черговий «перл». Державний комітет телебачення і радіомовлення України офіційно звернувся до керівників телерадіокомпаній та журналістів з проханням утриматись від показу розважальних, гумористичних програм, особливо російських пригодницьких фільмів, які пропагують російських правоохоронців та війська спеціального призначення. За формою це виглядає як прохання, але за суттю це наказ, невиконання якого неодмінно призведе до вилучення ліцензій, проведення упереджених перевірок або просто погромів, здійснених руками «свідомих» майдаунів. За прикладами далеко ходити не треба. Такі випадки для сучасної України — цілком буденна справа.

Отож, панове, читайте оригінал «прохання»:

Звернення Державного комітету телебачення і радіомовлення України до керівників телерадіокомпаній, журналістів 

У цей відповідальний для долі нашої країни час, коли під загрозою опинилися суверенітет і територіальна цілісність України, коли проти нашої держави ведеться повноцінна і широкомасштабна інформаційна війна, громадянська позиція медіаспільноти має велике значення.
Спільними зусиллями сьогодні нам вдається протистояти інформаційній агресії з боку Російської Федерації.

Однак маємо бути послідовними, рішучими і відповідальними за долю своєї Батьківщини, зробити все від нас залежне, щоб протистояти інформаційній окупації України, зберегти єдність нашого народу.

На час загострення ситуації, звертаємося до вас з проханням переглянути програмне наповнення телерадіоканалів, утриматись від показу розважальних, гумористичних програм, особливо російських пригодницьких фільмів, які пропагують російських правоохоронців та війська спеціального призначення.

Переконані, що більшість глядачів України, в тому числі етнічних росіян, з розумінням поставляться до такого кроку. Адже йдеться про збереження нашої державності і соборності.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України
13.03.2014Популярные темы: Нацсовет Украины по телерадиовещанию дал сутки на отключение российских телеканалов В Одессе начинается ретроспективный показ фильмов, посвященный 125-летию со дня рождени Чарли Чаплина Официальное заявление компании «Интер-Фильм» в связи с публикациями ряда СМИ о прекращении дистрибьюции российского кино на территории Украины
 

Комментарии к записи: есть 1 комментарий

Час прохань і звернень відходить у минуле. Починають діяти заборони. За наявними даними в Україні вже заборонили близько сотні російських фільмів і, мабуть, ця тенденція буде зберігатися ще довго.


Форма добавления комментариев