Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Подаруй світло (С.К.А.Й.)

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 22, средний балл: 9,77)

Дата: 11.11.2013 Автор: Рубрики: Клипы и треки Метки: , , , , , , Версия для печати

Подаруй світло (С.К.А.Й.)

Гурт С.К.А.Й. був заснований у 2001 році. З того часу хлопці встигли написати багато чудових пісень, активно погастролювати Україною, взяти участь у таких фестивалях як „Червона Рута”, «Перлини сезону», «Таврійські ігри»… В цілому музиканти визначають свій стиль як поп-рок. Пісні С.К.А.Й. – це окремі оповідання про стосунки людей, про почуття та про все те, що оточує нас у житті.

Першим музичним вибухом, що привернув до гурту увагу „широкого загалу”, став трек „Тебе це може вбити” — справжній хіт, що одразу здобув ротації на 25 радіостанціях України. У 2006 році компанія «Лавіна Мьюзік» презентувала дебютний альбом гурту, під назвою „Те, що треба”. Хіти з альбому одразу ж потрапили до гарячих ротацій на радіо, кліпи не зникають з ефіру телеканалів.

Одним з найбільш популярних відеокліпів гурту С.К.А.Й. став кліп «Подаруй світло» режисера Андрія Рожена.

Олег Собчук, вокаліст групи С.К.А.Й., про цю роботу: «Ми вирішили знімати кліп на пісню «Подаруй світло», тому що вона вже встигла полюбитися глядачам за час рекламної кампанії «Світоч». Мене постійно запитували: чи буде повна версія пісні, чи з’явиться відеокліп. Тож, звичайно, ми не могли не звернути увагу на композицію, яка так стрімко завоювала народну симпатію. Тематика пісні «Подаруй світло» – сімейні стосунки, повернення додому… Це дуже важлива для мене пісня, і я радий, що кліп до неї вийде дуже незвичайним».

Я біжу назустріч вітру, аж на край землі,
Де, я вірю, залишилось щось хороше.
Я не знаю, дім в якій мій стороні,
Я не знаю, чи повернусь я туди ще.
Навколо кружляють тисячі життєвих сцен,
Стрімко розбиваючись об каміння часу.
На великій відстані сняться мені сни,
Образи людей, яких давно не бачив.
Дім завжди чекає тебе поглядом у вікні,
Рідні очі так жадають зустрічі з тобою.

Подаруй світло…
Подаруй світло мені…
Подаруй світло…

Я не хотів би мати абсолютно все,
Віддаючи комусь, нічого не чекати,
На краю світу я зрозумів одне:
Неможливо у житті всі мрії наздогнати.
Я шукав те, що в мене було завжди,
Але тільки зараз я цe все побачив.Популярные темы: «Така, як ти». Пісня Святослава Вакарчука у кінофільмі «Ми з майбутнього 2» «Веселі, брате, часи настали». Святослав Вакарчук та гурт «Океан Ельзи» Запорозький марш Адамцевича (фільм «Вогнем і мечем»)
 


Форма добавления комментариев