Тени забытых предков (Тіні забутих предків, 1965) Баллада о бомбере (Украина, Россия, 2011) Мультсериал «Казаки» (Украина, 1967-1995) За двумя зайцами (1961) Битва за Севастополь (Незламна, 2015) Влюбленные в Киев (Украина, 2011) Белая гвардия (2011). Телесериал по одноимённому роману Михаила Булгакова Богдан Хмельницкий (1941) Матч (Украина-Россия, 2012)


Православний телеканал «Союз» отримав дозвіл на ретрансляцію в Україні

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезд5 звезд6 звезд7 звезд8 звезд9 звезд10 звезд (голосов: 9, средний балл: 9,00)

Дата: 30.03.2012 Автор: Рубрики: Все события Метки: , , , Версия для печати

Українське телебаченняТелеканал «Союз» увійшов до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується (ст. 42 Закону України «Про телебачення та радіомовлення»). Таке рішення ухвалено сьогодні, 28 березня, на засіданні .

Телеканал «Союз» – це російський православний канал, що діє під патронатом Московського патріархату. Ліцензію на мовлення компанія отримала в 2011 році терміном на 5 років. Мовлення ведеться російською, 24 години на добу. Також у програмі використовуються передачі українського виробництва до 3 годин на добу з частковим озвученням українською мовою.

Згідно з інформацією на офіційному веб-сайті компанії, канал характеризує себе як «позитивне, сімейне, домашнє телебачення, що ґрунтується на моральних цінностях і традиціях російської історії та культури». Також зазначається, що канал є «православним по духу, але не суто релігійним за змістом».

За висновками контрольно-аналітичного управління Національної ради, програмне наповнення каналу відповідає вітчизняному законодавству  та нормам Європейської конвенції про транскордонне телебачення, яку Україна ратифікувала 4 роки тому.

Міжнародний договір висуває низку обов’язків до телемовників. Зазначається, наприклад, що всі елементи програмних послуг повинні поважати гідність людини та основні права інших людей. Зокрема, право на вільний доступ до інформації або свободу виявлення поглядів. Визначений порядок та часові рамки трансляції реклами тощо.

Нагадаємо, що відповідно до статті 42 Закону України «Про телебачення та радіомовлення» ретрансляція телерадіопрограм та передач, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення, на території України не обмежується.Популярные темы: ДДТ. Фильм-концерт «Небо под сердцем» (2012) Трилогия протоирея Александра Торика «Флавиан» будет экранизирована Гарик Сукачёв отметит своё 50-летие фильмом о хиппи
 


Форма добавления комментариев